Kariyer Fırsatları

Atak Teknoloji | Yazılım
Atak Teknololi Merkezi | Alan Adı Tescili | Web Tasarımı | Hosting
Alan Adı  Alan Adı Tescili
 
Alan Adı Tescili
Web Hosting
E - Posta Hosting
Arama Motoru Optimizasyonu
E - Ticaret
Yazılım
Web Danışmanlık
Web Tasarım Teklif Formu


280 Alan Adını Sorgulayın , Tescil Ettirin

 

 


Atak CRM
Atak CMS
Atak OkulWEB
Atak GazeteNET
Atak ArkadasNET
 

YAZILIM

Atak Teknoloji YazılımYazılım Hizmetleri
İlgili pazarda kendisine kalıcı yer edinmek isteyen kuruluşlar için, iş süreçlerinin yönetim ve takibinde bilgi teknolojilerinden verimli ve ekonomik bir şekilde yararlanmak, vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.
Bunun bilincinde olan kuruluşlar, kelime işlem, tablolama, sunum ve muhasebe gibi temel iş yazılımlarının yanı sıra, değişik yerli ve yabancı yazılım şirketlerince üretilen kurumsal kaynak planlaması, müşteri ilişkileri yönetimi, şirket içi ve dışı iletişim, arşivleme, tasarım vb. yazılımlar ile sektörel otomasyon yazılımlarını yaygın olarak kullanmaktadır.
Değişen ve gelişen iş yaşantısının ortaya çıkardığı, paket yazılımların standart yapıları ile çözülemeyen ihtiyaçlar, kurumların iş süreçlerine uygun özel yazılımların geliştirilmesi, veya paket ürünlerin uyarlanması yönünde sayısız özel proje ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada, Atak, genç ve dinamik bir şirket olmanın verdiği avantajla, bu taleplere uygun özel çözümleri çok hızlı ve ekonomik olarak üretir.
Atak,
1. İhtiyacınıza tam olarak cevap veren,
2. Kullanıcı dostu,
3. Destek, bakım ve güncelleme konusunda sıkıntı yaşatmayacak özel yazılım çözümleri ile hizmet verir.

Bu çözümler, ihtiyacınıza göre paket ofis yazılımları üzerinde çalışan, ancak işinizi çok kolaylaştıran küçük uygulamalar olabileceği gibi, tüm şirket çalışmalarını yöneten ve düzenleyen, üretim sistemlerine entegre çalışan, şubelerle bağlantısı olan, özel donanımı ile birlikte satın alacağınız, anahtar teslimi otomasyon projeleri de olabilir. Bu çözümlerin tümünün temel özelliği, tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilerek beklentilerinize tam olarak cevap vermesidir.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri
İster küçük bir ticari işletme olun, ister tüm dünyaya ürün ve hizmet satan bir sektör devi, paket yazılımların ihtiyaçlarınıza karşılık veremediği durumlarda, Atak size özel çözümleri üretir ve en kısa zamanda uygulamaya geçirir.
Atak, internet ve e-ticaret, istemci/sunucu yazılımlar, yönetim bilgi sistemleri, veritabanı uygulamaları konularında, uzman ve tecrübeli ekibi ile özel yazılım çözümleri sunar.

Özel yazılım projelerinde en önemli iki unsur, ihtiyacınızın ve beklentilerinizin tam ve kesin olarak çözümlendiği bir analiz çalışması ile yazılım geliştirme süreçlerinde uygulanan kalite politikasıdır.

Analiz çalışması, projenin tüm süreçlerinin temelini oluşturur. Yazılımda kalite, kısa vadede sorunların çözülmesinden çok, uzun vadede yazılımdan alınan verim ile bakım ve destek hizmetlerinde sağlanan kolaylıklarla kendini gösterir. Atak, analiz ve tasarım çalışmasına gereken zaman ve enerjiyi ayırır, projenin tüm aşamalarında kalite prensiplerine sadık kalır; bu özen ve dikkat projenizin başarıya ulaşmasını sağlar.

Yazılım projelerinin kurumunuza toplam maliyeti, ilk sahip olma maliyetine yazılımın yaşam döngüsü içindeki bakım ve destek giderlerinin eklenmesi ile ortaya çıkar. Gerektiği gibi yapılan bir analiz çalışması ve disiplinli bir kalite politikası ile geliştirilen uygulamanın bakım ve destek giderleri de düşük olur. Bu nedenle, teklif aşamasında pahalı gibi görünen bir çözüm aslında kurumunuz için en ekonomik çözüm olabilir. Aynı şekilde, ekonomik gibi görünen bir çözüm de, uzun vadede kurumunuza çok ciddi maddi yükler çıkarabilir. Atak, çözüm teklifi ile birlikte, ilerleyen yıllarda karşılaşacağınız bakım, destek ve güncelleme giderlerini de içeren bir mali portre sunar.

İhtiyaçlarınızı büyük oranda karşılayan, ancak kritik bazı özellikleri tam olarak taşımayan paket veya açık kaynak kodlu ürünlerin bulunabildiği durumlarda, Atak size uyarlama hizmetinden faydalanarak daha çabuk ve ekonomik çözümler elde etmenizi önerir. Çözüm talebiniz şirketimize ulaştığında, bu şekilde kullanılabilecek ürünler araştırılarak elde edilen sonuçlar tarafınıza sunulur.

Yazılım Uyarlama Hizmetleri
Belki de elde etmek istediğiniz sonuca ulaşmak, o kadar da maliyetli ve zaman alıcı bir iş olmayabilir.
Bazı paket veya açık kaynak kodlu yazılımlar, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin çoğuna sahip olmakla birlikte, işinize özel bazı uyarlama çalışmaları gerektirir. Atak, bu çalışmaların özel yazılım geliştirmeye göre daha düşük maliyet ve daha hızlı sonuçlar ortaya çıkardığı durumlarda, gerekli uyarlama ve düzenleme çalışmalarını yapar ve sizin için özelleştirilmiş ürünü kullanımıza sunar.

Yazılım Uyarlama Hizmeti teklifi sunulmadan önce, Atak tarafından daha önce benzer şekilde kullanılan veya yeni araştırmalarla tespit edilen ürünler ile varsa tarafınızca tespit edilen ürünler incelenir, yapılacak çalışmalar değerlendirilir ve Uygulama Geliştirme ile Yazılım Uyarlama Hizmeti karşılaştırılarak size en uygun çözüm ortaya çıkarılır.

Tamamen sizin iş akış ve süreçlerinize göre geliştirilmiş bir yazılım ürününe ihtiyaç duyulan veya uyarlama çalışması ile daha yüksek maliyet çıkan durumlarda, Atak Yazılım Geliştirme Hizmetleri ile aradığınız çözümü size sunar.

Kariyer Fırsatları

 

Diğer Hizmetler:
Alan adı kaydı | Web Tasarım | Web Çeviri | Atak Mail | Kelime Reklam

Other Services:
Domain Registration | Web Design | Web Translation | Atak Mail |

Atak Teknoloji Türkiye nin bir çok iline web tasarım hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz illeri görmek için tıklayınız.

 
  Atak Teknoloji   Domain Kaydı   Web Hosting   Web Tasarım   Bilgilendirme
 
Hakkımızda
Firma Bilgileri
Sunucu Bilgileri
Basında Biz
Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları
Adress & Map
Kalite Politikamız
Kullanım Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
 
Domain Kaydı
Domain Yenile
Domain Sorgulama
Domain Transfer
IDN Çevirici
Domain Whois
Domain Fiyatları
Domain Sözleşmesi
Domain Destek
Domain Silme Ve Geri Alım Süreci
 
Web Hosting Tüm Paketler
E- Mail Hosting
Kurumsal Eposta
Reseller Hosting
Hosting Sözleşmesi
Bizi Takip Edin >>>
Outlook Ayarları
Sık Sorulan Sorular
 
Kurumsal Web tasarım
Kişisel Web Tasarım
Kartvizit Web Tasarım
Web Tasarım Teklif Formu
E-Ticaret Sitesi
Search Engine Optimization
Optimizasyon Sayfaları
Web Tasarım Referanslarımız
Kocaeli Web Tasarımı
Gebze Web Tasarımı
Bursa Web Tasarımı
İstanbul Web Tasarımı
 
Domain Sahiplerinin Hakları
Domain Yenileme ve Silinme Prosedürleri
Organizasyon Yapısı
İade Politikası
Domain İhtilafları
Domain Transfer Politikası
Whois Verileri Hatırlatma Politikası
Domain Yenileme Bildirimi
Domain Kurtarma Süreci
Registrant Bilgilendirme
Şikayetler ve Uyuşmazlık Çözüm Süreci  
Registrarlar Arası Domain Transferi  
   
 


Her Hakkı Saklıdır © 2003 - 2016 Atak Domain Hosting İnt. ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Abuse Contact E-Mail: abuse@atakteknoloji.com Abuse Contact Phone: +90 532 713 55 05- Abuse Issue Handling Process