Şu anda bu alan adı kayıtlarına izin verilmiyor. İlgili uzantıları burada bulabilirsiniz
Transfer
$ 5000 / Yıl
 
 

.kw domain nasıl alınır?

.kw.kw Kuveyt domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .kw domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı.

Atak Domain Kuveyt domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır.

Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.

Kuveyt Domain Tescil Fiyatı: $5000

Kuveyt Domain Yenileme Fiyatı: $5000

Kuveyt Domain Transfer Fiyatı: $5000

.kw domain nedir?
Kuveyt İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .kw alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Kuveyt’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Kuveyt domain uzantısı olan .kw sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .kw domain sayesinde satışlarınız artacak, Kuveyt pazarından pay almış olacaksınız.

Kuveyt kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Kuveyt'de .kw alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .kw alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .kw domain adresinin Kuveyt’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .kw alan adınızı kaydedin.
.kw domain uzantısını nasıl tescil edebilirim?
  • Bu konuda Atak Domain’e güvenebilirsiniz. 2003 yılından beri .kw domain satan siteler arasında yer almaktayız ve uluslararası domain tescil hizmeti vermekteyiz.
  • Atak Domain ICANN Acredited Türkiye domain sitelerinden birisi olup, Kuveyt alan adı kaydı konusunda sizi doğru yönlendirecektir.
  • Bizim işimiz, zamanında ve hızlı bir şekilde domain tescil hizmeti verme üzerine kuruldu. Domain siparişi verdikten sonra profesyonel destek ekibimiz sürekli sizin hizmetinizde olacaktır.
.kw domain adresimi nasıl transfer edebilirim?
.kw alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".kw Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .kw alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .kw domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

.kw Transfer $5000 / YIL

.kw Domain Transfer Et

Domain için
web hosting hizmeti alabilir miyim?


Siteniz için günlük ve aylık yedekli hosting paketlerimiz mevcuttur. Web hosting firmaları içerisinde en tecrübeli firmalardan olan Atak Domain sizlere markaj altında profesyonel destek verecektir. İster ucuz hosting ister profesyonel hosting alın kesinlikle doğru web sitesindesiniz. Üstelik farklı firmadaki hostinginizi ücretsiz taşımaktayız. Web hosting fiyatları vs. teknik detaylar için hosting al butonuna tıklayınız.

Hosting Al
.kw domainleri toplu transfer yapabilir miyim?
Evet. .kw domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz

.kw Domain Toplu Transfer
.kw domainlerini toplu tescil yapabilir miyim?
Evet. .kw domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.kw Toplu Domain Tescili
.kw uzantılı domain whois bilgisine nasıl bakabilirim?
.kw uzantılı domain whois bilgisine nasıl bakabilirim?
.kw web site whois bilgisine bu adresten bakabilirsiniz. Domain Whois Sorgulama adresi üzerinden web site dns bilgilerini, domain başlangıç ve bitiş tarihlerini görebilirsiniz.
.kw domain sorgulama
.kw Domain sorgulama - .kw alan adı sorgulamak için yukarıda yer alan sorgulama ekranını kullanabilirsiniz. Kuveyt’nin en fazla alan adı uzantısını destekleyen Whois domain sorgulama sitesindesiniz. Alan adı sorgu için domain sorgula butonuna tıklayınız.

Domain Sorgula
.kw alan adımı nasıl uzatırım?
.kw Domain sorgulama - .kw alan adı sorgulamak için yukarıda yer alan sorgulama ekranını kullanabilirsiniz. Kuveyt’nin en fazla alan adı uzantısını destekleyen whois domain sorgulama sitesindesiniz. Alan adı sorgu için domain sorgula butonuna tıklayınız!

$5000 / YIL Şimdi Yenile
.kw domain backorder – geri alma nasıl yapılır?
.kw uzantılı domainlerde backorder – domaini geri alma konusunda farklı prosedürler mevcuttur. Bu konuda profesyonel destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.
.kw domain backorder – geri alma nasıl yapılır?
Profesyonel bir web sitesi yaptırmaya ne dersiniz?

Domain Sorgula ve Satın Al

Atakteknoloji.com üzerinden en ucuz domainini sorgula.

Web Sitenizi Sizin İçin Tasarlayalım

Sizin için hazır veya profesyonel web sitesi tasarlayabiliriz.

ReferanslarTeklif Al

Kurumsal Mail

Domain adresiniz için özel mail kullanabilirsiniz.

Kurumsal Mail Paketlerine Gözat
Ücretsiz domain tescil servislerimiz
Ücretsiz url yönlendirme

Tescil etmiş olduğunuz domain adresini başka bir web siteye ücretsiz yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz size özel Name server (DNS) tanımlama

Tescil etmiş olduğunuz domain üzerinden kendinize özel name server tanımlayabilirsiniz. Alan adınızı istediğiniz nameserver üzerinden kullanabilirsiniz.

Domain Yönetimi

Yurtiçi & Yurtdışı tüm domain yönetimini domain paneliniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

.kw domain bilgileri
Atak Domain, Kuveyt domain tescili yapan Kuveyt'deki en yetkin firmalardan biridir.

.kw alan adı, Kuveyt’de faaliyet gösteren veya markasını Kuveyt de korumayı amaçlayan yerli ve yabancı şirketler için büyük bir fırsattır.

Sizde şirketiniz için .kw alan adı kaydederek, şirketiniz, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgiler verebilir, Kuveyt pazarında farkındalık oluşturabilirsiniz.

Kuveyt için .kw uzantılı domainler, şirketinizin veya markanızın Türk müşterilere olan bağlılığının kanıtı olduğunu gösteren profesyonel bir görüntü sunar.kw Kuveyt pazarını hedefleyerek, şirketinizin gelirlerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
.kw domain bireyler tescil edebilir mi?Hayır, bireyler .kw domain tescil edemezler
.kw Adres Uzunluğu3 - 63 karakter
.kw Tescil Süresi1 - 10 Yıl
.kw Name Server Sayısı2 - 10 Adet
.kw IDN DesteğiIDN Desteği: Hayır
.kw TransferTransfer Desteği: Evet
.kw Domain Tescili İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?.kw domain tescili için belge gerekmiyor
.kw domain tescili için yardım gerekli mi
.kw domain tescili için yardım gerekli mi?