GeoTrust SSL Sertifikası

Geotrust SSL Sertifikası, dünya da ikinci büyük SSLsertifikasıdır. İhtiyacınıza göre SSL sertifikalarını inceleyerek sizin için en uygun olan güvenlik sertifikasını satın alabilirsiniz.

GeoTrust SSL Fiyatlar

Ad Domain Garanti Fiyat İşlem
GeoTrust QuickSSL Premium Certificate 1 $500000 $49 Satın Al
GeoTrust True BusinessID Certificate 1 $250000 $99 Satın Al
GeoTrust True BusinessID Certificate with Extended Validation 1 $500000 $106.8 Satın Al
GeoTrust True BusinessID Wildcard Certificate 1 $250000 $194.4 Satın Al

GeoTrust SSL

Geotrust SSL Sertifikası, dünya da ikinci büyük ssl sertifikasıdır. İhtiyacınıza göre SSL sertifikalarını inceleyerek sizin için en uygun olan güvenlik sertifikasını satın alabilirsiniz.

GeoTrust True Business ID WildCard SSL
True Bussiness ID Wildcard SSL özellikle büyük kurumlar, üst düzey şirketler, finans ve kamu kurumları veya kurumsal kimliğe ve web site güvenliğine yüksek önem verilen diğer şahıslarca kullanılan, birden fazla alt alan adı - subdomain destekleyen en uygun ssl çözümüdür. True Bussiness ID Wildcard, en prestijli Wildcard Sertifika olarak kabul edilmektedir. Wildcard sertifikalar *.domain.com şeklinde sınırsız sayıda altdomain - subdomain için tek bir sertifika ile çözüm sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin wildcard sertifika ile www.alanadi.com, bayi13. alandi.com , bayi23. alandi.com, mail. alandi.com .... adreslerinin tümünü koruyabilirsiniz. True Bussiness ID Wildcard sertifikaları Sertifika süresince oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybetmeniz halinde bizden talepte bulunarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz.

GeoTrust True BusinessID Sertifika
GeoTrust True Business ID SSL kurum doğrulamalı ssl sertifikasıdır. Firmaların sertifika onayı için bazı belgeler vermeleri gerekmektedir. GeoTrust True Business ID SSL sertifikası doğrulaması süreci 3-4 gün sürer, fakat firmanızın doğrulanması internet sitenize olan güveni artırır.

GeoTrust True Business ID Multi Domain SSL
True Bussiness ID Multi Domain SSL 4 domain için kullanıla bilinir. Bu sertifikayı satın aldığınızda 4 adet alan adı için ssl sertifikası ihtiyacınızı karşılarsınız. 100 domaine kadar ilave ücret ödeyerek aynı sertifikayı kullanabilirsiniz.

GeoTrust True Business ID + EV Multi Domain SSL
(GeoTrust True BusinessID Certificate with Extended Validation -EV)
EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. En üst seviye güven ürünüdür. EV ibaresine sahip olan sertifikalar Yeşil Adres Çubuğu özelliği ile diğer SSL sertifikalarından ayrışmakta ve güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.
GeoTrust QuickSSL Premium SAN Sertifika
GeoTrust Quick SSL Premium SAN yükleme yapılınca web sitenize giren ziyaretçiler web tarayıcının adres barında yeşil bir kilit simgesi görecektir, bu simge domainin doğrulandığı ve sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmektedir. Bununla birlikte web sitenize GeoTrust serverleri üzerinden doğrulama yapan dinamik web site mührü ekleyebilirsiniz. GeoTrust en saygın ssl sertifika firmalarından biridir. GeoTrust Quick SSL Premium SAN Domain sertifikaları "Equifax Secure Certificate Authority" Sertifika firması Kök sertifikası özel keyi ile imzalanmaktadır. Bu ssl sertifikası bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan Comodo, rapid ve benzeri diğer bazı ssl sertifikalarındaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. GeoTrust Quick SSL Premium tek kök sertifikadır.