Atak Teknoloji İzmit Kocaeli de 2003 yılında ağırlıklı olarak kobilere web tasarım hizmeti verme amacıyla kurulmuş olan domain hosting firmasıdır. Web tasarım firmamızın temel felsefesi faaliyeti süresince ülkemizdeki en iyi web tasarım firmalarından olmaktı. 15+ yıllık web tasarım deneyimimiz 2000+ den fazla profesyonel arayüzde ve hazır yapıda web tasarım müşterisiyle bizi buluşturdu.Web Tasarım Nedir?
Web tasarım firmanızın faaliyet ve hizmetlerinin tasarıma ve yazılıma dökülmesidir. Kişisel ve kurumsal markalaşma, satış ve pazarlama açısından web tasarım olmazsa olmaz digital bir üründür.

Kocaeli Web Tasarım – Neredeyiz?
Kocaeli web tasarım firmaları arasında – aynı zamanda Türkiye’deki web tasarım firmaları içerisinde en fazla web tasarım hizmeti sunmuş olan Atak Teknoloji İzmit merkez, Kocaeli Üniversitesi Teknopark ve Gazimağusa Kıbrıs lokasyonlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Web TasarımıKurumsal Tasarım
Web siteleri firmaların belli coğrafi sınırlar ile kısıtlanmadan geniş kitlelere ulaşması için en etkin pazarlama aracıdır. Web sitenizin oluşturulması veya mevcut sitenizin daha fazla ziyaret alacak şekilde yenilenmesi için ATAK Domain & Hosting Web ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bir web sitesi sadece güzel bir web tasarımı ile geçiştirilemeyecek kadar önemli fırsatlar sunmaktadır. Bunlar;
- Tanıtım ve Prestij Pazarlama giderlerinde düşüş Müşteri kazanma maliyetlerinde düşüş Etkinlik alanında genişleme Operasyonda verimlilik artışı ve genel giderlerde düşüş
- İşin yönetilebilirliğinde gelişme gibi fırsatlardır.


Web tasarım fiyatları
Kocaeli de web tasarım fiyatlarımız 18 $ dan başlayıp, 40000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Web projelerinde önemli olan fiyattan ziyade ne koyuyorum ne alıyorum dengesinin kurulabilmesidir.

Web Sitemi Google İlk Sayfada Çıkarmak İçin Neler Yapıyorsunuz?
Özellikle Google aramalarda sitenizin bulunurluğu için arama motoru optimizasyonu temel standartlarda mutlaka web tasarımcı ve yazılımcılarımız tarafından uygulanmaktadır. Önerilerimiz doğrultusunda talebiniz halinde site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon teknikleri uygulamaktayız.

Domain (Alan Adı) – Web Hosting – E-mail Hosting
Web tasarım firmaları domain hosting, sunucu ihtiyaçlarını Atak Teknoloji tarzında firmalar üzerinden çözmektedir. Atak Teknoloji size Türkiyenin en iyi domain, hosting, eposta hizmetini Icann garantisi altında sunar.

Web Tasarımı"Bir web sitesi yaptırmak istiyorum" diyen müşterilerimize ilk sorduğumuz şey amaçlarının ne olduğudur. Çünkü web siteleri farklı yapılarda olabilirler. Web tasarım çalışması da, bunlardan hangisinin uygulanacağına bağlı olarak yürütülür. Web sitelerini yapılarına göre 3 ana başlıkta inceleyebiliriz.
Tanıtım Siteleri
Satış Siteleri
Portallar


ATAK Domain & Hosting , bilgisayar ve grafik tasarım eğitimli profesyonel ekibi ile, sitenin senaryosundan hedef kitle analizine, metin düzenine ve nihayet tasarıma kadar her aşamada size profesyonel çözümler sunar.

"Ayinesi iştir kişinin söze ne hacet" düsturunca ayinemiz referanslarımızdır. Bizi referanslarımızdan sorabilir, hizmetlerimize bakarak tanıyabilirsiniz.