Symantec SSL Sertifikası

Symantec SSL sertifikaları ile beraber dinamik site mührün sağlanır. Site mühründe "Norton Safed Powered by Symantec®" ifadesi bulunur.

Symantec SSL Fiyatlar

Ad Domain Garanti Fiyat İşlem
Symantec Secure Site Hosting 1 $500000 $238.8 Satın Al
Symantec Secure Site Pro 1 $500000 $598.8 Satın Al
Symantec Secure Site Ev 1 $750000 $598.8 Satın Al
Symantec Secure Site Pro EV 1 $750000 $922.8 Satın Al

Symantec SSL Sertifikaları

Symantec firması, 1982 yılından beri internet ve bilgi güvenliği konusunda bireysel ve kurumsal çözümler sunan bir Amerikan teknoloji firmasıdır. VeriSign firmasının SSL, kimlik koruma bölümlerini 1,28 milyar $’a satın alarak SSL sertifikası sektörüne giriş yapan Symantec, 11.000'den fazla çalışanıyla siber güvenlik sektöründe dünya lideri bir firmadır.
Symantec SSL sertifikaları en önemli kamu projeleri, büyük e-ticaret siteleri ve kurumsal firmalar tarafından kullanılmaktadır. Symantec SSL fiyatları rakiplerine göre pahalı olsa da, dünya genelinde pazarlama açısından yatırım getirisi en yüksek SSL sertifikasıdır.
En büyük arama motorları olan Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarının arama sonuçlarında Symantec site mührü görünmektedir. Bu durum, symantec markalı ssl sertifikalarını farklılaştırır ve web site sahiplerine müşteri getirir.
Symantec sertifikaları belge ile verilmektedir. Yani sertifikayı tanımlamadan evvel şirketin varlığı ve verilen bilgilerinin doğruluğu sunulan evraklar ile doğrulanır.
Tek bir Domain için temel kriptolama işlevini gerçekleştiren Symantec sertifika ürünü Symantec Safe Site adını taşır. Aynı markaya ait diğer sertifikalar 1-25 domain için koruma sağlar. Bir Domain ve tüm alt alanlarını koruma sağlamak üzere Symantec Secure Site Wildcard SSL sertifikası adlı ürün mevcuttur.
Yeşil bar özelliği taşıyan Symantec sertifikaları da vardır. Secure Site EV ve Secure Site PRO EV sertifikaları kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, ziyaretçinin adres çubuğa yeşile döner.

Symantec SSL Sertifika Satın Alma Süreci
Tüm Symantec güvenlik sertifikalarının alım süreci kurumsal doğrulama adımlarının tamamlanmasını gerektirir. Gerekli belgeleri iletme zamanınıza göre sertifika alım sürecinin tamamlanma süresi değişir.

Bilmeniz Gerekenler
Symantec güvenlik sertifikaları arasında Safe Sit SSL tek Domain için koruma sağlamaktadır. Ancak sertifikayı aynı anda ister "sitenizinadresi.com" isterseniz "www.sitenizinadresi.com" olarak kullanmak mümkündür.
Eğer tek bir ana Domain ve ona bağlı alt alan adlarını koruyan bir Thawte SSL ürünü istiyorsanız Secure Site Wildcard SSL sertifikasını seçebilirsiniz. Secure Site, Secure Site PRO, Secure Site EV, 1-25 Domain için koruma sağlar.
Symantec SSL sertifikaları ile beraber dinamik site mührün sağlanır. Site mühründe "Norton Safed Powered by Symantec®" ifadesi bulunur. Ziyaretçiler site mührüne tıkladıklarında doğrulanan kurum ile ilgili detayları içeren tıklanabilir ek bilgilere ve sitenin güvenliği ile ilgili gerçek zamanlı verilere ulaşır.

Symantec Secure Site
Symantec Secure Site Pro
Symantec Secure Site EV
Symantec Secure Site Pro EV